Naujienos

Išdalintos dovanos vienišiems ir garbaus amžiaus žmonėms

Kad ir sunkiu karantino laikotarpiu, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų ir NVSC rekomendacijų, ,,Svėdasų bendruomenės“ entuziastai pakvietė visus įsijungti į akciją  „Gerais darbais papuoškime Kalėdas! ". 

 Vienišiems ir pagyvenusiems žmonėms gruodžio 17 d. Svėdasuose ir apylinkėse buvo išdalintos 54 dovanos. Šauniai padirbėjo ,,Svėdasų bendruomenės“ darbo grupė - Elena Bublienė, Donatas ir Birutė Tuskai, Asta Medinienė, Petras Šukys, Genutė ir Remigijus Striukai. Jie ne tik supirko ir supakavo dovanas, bet jas ir išdalino parodydami, kad kiekvienas iš mūsų yra svarbus, gerbiamas ir mylimas. Šaunieji mūsų entuziastai, nors ir negalėjo pabendrauti su aplankytais žmonėmis, bet juos pradžiugino ir patys pasisėmė gerų emocijų. Visi – tiek vieniši, tiek pagyvenę žmonės ­– buvo pilni optimizmo, džiaugėsi gavę dėmesio bei dovanų ir nuoširdžiai tarė „Ačiū“ bendruomenės  savanoriams.

Dėkojame visiems, parodžiusiems savo gerumą. Jūsų dėka net 54 vieniši ir garbingo amžiaus žmonės  patyrė džiugesį ir miestelis pasipuošė šventėms. Mūsų rėmėjai – Ričardas Banys, Algimantas Čaplinskas,  Airija Šimkevičiūtė, Rita Skaržauskienė, Žydrūnė Alkis, Daiva Pretkelienė,  Joana Gutmanienė, Jolanta Garbauskienė, Antanas Kočerauskas, Jūratė Krivickienė, Ruta Stake, Edita Matulevičienė, Regina Stasiškytė, Paulius Putrimas, Helge Fjellbirkeland, Rita Balandienė, Rimutė Kniežienė, Genutė ir Remigijus Striukai, Birutė ir Donatas Tuskai, Milda Paltinienė, Zita Berkevičienė, Danutė ir Petras Baniai, Aldona Saliamonienė, Elena Bublienė, Dalia ir Rolandas Rimkai, Inga Kilienė.

Dėkojame Svėdasų seniūnijai už bendradarbiavimą gerumo akcijoje.minksto kailio kaledine kepure 800x800

© 2014 Svedasai.lt