Sodyba Riešutų šilas

riesutu-silasEtnografinis vienkiemis miško parke, iki ežero - vos 100 m. Sodybą supa ekologiškai švari aplinka: ypatingai švarus oras, pasižymintis gydomosiomis savybėmis ir nuostabi gamta. Pirties mėgėjams, bei visiems, besirūpinantiems savo grožiu ir sveikata, siūlome žolelių ekstraktus, užpilus gydomiesiems aromatizuojantiems garams,.
Sodybos teritorijoje yra įžuvintas tvenkinys. Svečiams pageidaujant, organizuojami turistiniai žygiai miško takeliais pagal paruoštus 1-10 km maršrutus.
Sodybą sudaro 3 pastatai:

  • atskirame name svečiams įrengta 20 vietų Karčema pobūviams su židiniu, seklyčia su senoviniais baldais, miegamieji kambariai, virtuvė, mansardoje erdvi terasa su vaizdu į mišką;
  • pirtis, šalia kurios yra kūdra;
  • šeimininkai ir personalas gyvena atskirame pastate.


Pastatai išsidėstę apie 50 m atstumu vienas nuo kito. Erdvus kiemas jungiasi su mišku: įrengta laužavietė su šašlykine, miško baldais, apšvietimu.
Galima žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, kvadratą ir t.t.

Tinka ramiam poilsiui ir šėlsmui, šeimyninėms šventėms, draugų susitikimams, privatiems priėmimams, medaus mėnesiui jaunavedžiams.

Sodyboje auginami ir dauginami lietuviškos selekcijos kultūriniai lazdynai "Puntukas", perteikiama ilgametė sodininkų patirtis: sėjinukai, sodinukai, sėklos, vegetatyvinis dauginimas atlankomis, dauginimas dirbtiniame rūke.

Kontaktai

Kunigiškių I, Svėdasų sen., LT-29356 Anykščių raj.
Mob. +370 698 80512
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© 2014 Svedasai.lt