Naujienos

Anykščiuose Vyriausybės priimamasis

 

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Anykščiuose. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius, patars kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Anykščių rajono gyventojus 2019 m. spalio 16 d. nuo 10.00 iki 13.00 val. Anykščių rajono savivaldybės patalpose (J. Biliūno g. 23, 108 kab. Anykščiai) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Aplinkos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijų atstovų konsultaciją, prašome  nuo spalio 3 d. iki spalio 11 d. (imtinai) registruotis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu 8 (381) 50 649. Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei.

© 2014 Svedasai.lt