Naujienos

Europos egzaminas

Kviečiame dalyvauti konkurse „Europos egzaminas“ savo organizacijoje. 

Šiais metai pristatome naujovę – galimybę dalyviams iš anksto užsiregistruoti„Europos egzaminui" ir gegužės 9 d. į savo el. pašto dėžutę gauti priminimą apie „Europos egzaminą". Šia funkcija galite paskatinti pasinaudoti ir savo organizacijos narius. Šiuo metu jie gali treniruotis spręsdami bandomąsias užduotis, sudarytas iš ankstesnių metų „Europos egzamino" klausimų.
 
Paspaudę https://egzaminas.pazinkeuropa.lt/, jūsų organizacijos dalyviai turėtų spausti „Dalyvausiu kaip organizacijos atstovas". Registruodami savo duomenis, išorganizacijų sąrašo turėtų išsirinkti Jūsų organizacijos pavadinimą – tik tuomet dalyvių rezultatai bus priskirti jūsų organizacijai.
 
„Europos egzaminą" organizacijų atstovai galės laikyti gegužės 9 d. pasirinktu laiku. Pavieniai dalyviai egzaminą internetu galės laikyti iki gegužės 11 d. vakaro.Gegužės 10 d. Jums išsiųsime geriausiai jūsų organizacijoje išlaikiusių egzaminą narių sąrašą.Pirmojo etapo laimėtojas įgis teisę dalyvauti antrajame egzamino etape, kuris vyks internetu 2018 m. gegužės 16 d. Laimėtojas tiesiogiai į savo elektroninį paštą gaus unikalius prisijungimo duomenis. Su šiais duomenimis dalyvis galės bet kuriuo metu pabandyti spręsti bandomąjį egzaminą, t. y. išbandyti, kaip veikia sistema. Gegužės 16 d. pasirinktu patogiu laiku tarp 13 ir 15 val. dalyvis galės pradėti atsakinėti į antrojo egzamino etapo klausimus.

„Europos egzaminą“ bus galima laikyti svetainėje www.pazinkeuropa.lt nuo gegužės 9 d. nuo 08 val. iki 23 val. 59 min. Registruodamiesi laikyti „Europos egzaminą“ nurodykite, kad priklausote asociacijai „Svėdasų bendruomenė". Jei nepažymėsite, kad priklausote šiai organizacijai, egzamine dalyvausite kaip pavienis dalyvis. Tiesioginė nuoroda į „Europos egzamino“ organizacijų dalį yra ši: http://egzaminas.pazinkeuropa.lt/organizacijoms/egzaminas

logo

„Europos egzamino“ dalyviai turės atsakyti į 12 klausimų su pasirenkamais atsakymais. Kiekvienas iš teisingų atsakymų vertas 1 taško. Klausimai kiekvienam dalyviui bus parenkami atsitiktine tvarka iš didelės klausimų bazės. Tikslas – atsakyti į kuo daugiau klausimų per trumpesnį laiką. Gegužės 10 d. į jūsų elektroninį paštą išsiųsime geriausiai egzaminą Jūsų organizacijoje išsprendusių dalyvių sąrašą. Kiekvienas dalyvis savo rezultatą sužinos iškart po egzamino, o užimtą vietą tarp visų dalyvių galės sužinoti prisijungęs vėliau prie egzamino sistemos su savo registracijos duomenimis.

Kiekvienoje organizacijoje bus išrenkamas vienas „Europos egzamino“ nugalėtojas, kuris dalyvaus antrajame etape dėl galimybės patekti į finalą.

Registracija antram etapui ir pažymėjimai egzamino vykdytojams

„Europos egzamino“ nugalėtojas iš Jūsų organizacijos nustatomas pagal Jūsų organizacijos dalyvių rezultatus, todėl jo registruoti antram etapui papildomai nereikia. Egzamino dalyvio prisijungimo duomenys, kuriais jis dalyvavo pirmajame etape, galios ir antrajam etapui.

Kaip vyks antrasis etapas?

„Europos egzamino“ nugalėtojas iš Jūsų organizacijos įgis teisę dalyvauti antrajame egzamino etape, kuris vyks „Pažink Europa“interneto svetainėje 2017 m. gegužės 17 d. Prisijungti prie egzamino sistemos ir atsakyti į 3 bandomuosius klausimus užregistruotas dalyvis gali iki gegužės 16 d. vakaro.

Gegužės 17 d. pasirinktu patogiu laiku tarp 13 ir 15 val.dalyvis galės pradėti atsakinėti į antrojo egzamino etapo klausimus. Nėra būtina, kad asmuo pradėtų egzaminą 13 val., tačiau po 15 val. galimybių laikyti egzaminą nebeliks. Ankstesnių metų patirtis rodo, kad dalyviai laikydami egzaminą internete užtrunka nuo 5 iki 15 min. Siekiant atrinkti geriausius, pirmiausia bus vertinamas teisingai atsakytų klausimų procentas. Jei keli egzamino dalyviai atsakys į vienodą klausimų skaičių, pirmenybė bus teikiama greičiau „Europos egzaminą“ išsprendusiems dalyviams.

Iškilus techniniams klausimams dėl antrojo etapo vykdymo techninių sąlygų, kreipkitės į į Vytautą (įmonė Appstu), tel. +370(620)37371 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kaip vyks finalas?

Trisdešimt geriausių į antrojo etapo klausimus atsakiusių dalyvių bus pakviesti į finalinį „Europos egzamino“ etapą, kuris vyks Vilniuje, „Europos namuose“ (Gedimino pr. 16) 2017 m. gegužės 22 d. nuo 12 iki 16 val. 30 min. Primename, kad ankstesnių metų „Europos egzamino“ laimėtojai dar kartą dalyvauti „Europos egzamino“ finale nebegali. Finalinio etapo dalyviams bus apmokėtos kelionės išlaidos, jie bus pavaišinti pietumis, finalo dalyviams bus surengta speciali programa.

Iškilus klausimams dėl „Europos egzamino“, kreipkitės į:

Vytenis Kviklys, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

E. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. 85 2431283

© 2014 Svedasai.lt