Naujienos

2016-02-09. Žaidimo „Auksinis protas“ antras etapas

Vasario 9 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko žaidimo „Auksinis protas“ 2016 m. pavasario sezono antrasis susitikimas.

IMG 1900

Žaidime varžėsi 9 komandos. Į azartišką protų kovą įsiliejusi Svėdasų miestelio komanda „Varpas“ šį kartą į Svėdasus parvežė I-ąją vietą. Tiesa, I-ąją vietą jie dalinosi su komanda „Vienaskaita“. Abi komandos surinko po 85 taškus.

„Kiekviename žaidime yra 5 turai po 10 klausimų. Vienam klausimui atsakyti yra skiriama 1 minutė. Teisingas atsakymas vertinamas 2 balais, taigi, per turą galima surinkti 20 balų. 5–tame ture svėdasiškiai surinko maksimalius balus – 20.

Trečias turas yra blic turas. Jame yra 20 klausimų. Atsakymui skirta 20 sekundžių, o teisingas atsakymas yra vertinamas 1 balu. Visi turai, išskyrus blic turą, turi po bonus klausimą, kurio vertė kyla nuo 4 iki 10 balų. Vieno žaidimo metu į jį galima atsakyti tik kartą. Jeigu žaidėjai atsako į pirmo turo bonus klausimą, kurio vertė 4 balai, už kitus teisingai atsakytus bonus klausimus, balų jau nebegauna. „Varpo“ komanda pasiėmė 6 balų bonusą.

IMG 1971

Šįkart Svėdasiškių komandoje žaidė 7 nariai: komandos kapitonė – Alma Švelnienė, žiniukų žiniukas – Tadas Stašelis, Gediminas Kutka, Zenonas Navickas, Virginija Valikonytė, Rimantas Sabaliauskas su žmona Lina  Sabaliuskiene.

Linkime komandai didelės sėkmės!

Virginija Valikonytė

© 2014 Svedasai.lt