Naujienos

Protų mūšio antrasis turas

DĖMESIO!!!

2016 m. vasario 5 d. (penktadienį) 19 val. kviečiame visas pirmame ture dalyvavusias komandas į Svėdasų kavinę „Pas Gedą” į revanšinę kovą!

Pasiimkite rašiklius ir gerą nuotaiką!          

2016 m. sausio 29 d. Svėdasų kavinėje „Pas Gedą” įvyko Protų mūšio antrasis turas. Šį kartą žaidėjai rungėsi individualiai, kiekvienas už save, tam, kad būtų pasiektas šio turnyro tikslas - suformuota miestelį atstovausianti stipriausių žaidėjų komandą iš 4-9 žmonių „Auksinio Europroto” turnyre, kurį organizuoja Anykščių m. L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka. Pavasario turnyras iš 12 turų prasideda vasario 2 d. (antradienį).

IMG 1666

            Žaidimas vyko sklandžiai ir intensyviai.

 

 

Nepaprastai smagu buvo stebėti žmones, kurie savo noru ir dar su didžiuliu entuziazmu, vieną po kito „laiko egzaminus”, žaidimo organizatoriaus, Valentino Skaržausko, paruoštas užduotis lukštena, kapi riešutus, net atsisakydami pertraukų.

Smagiausia dalis – rezultatų aptarimas. Va čia liejosi džiaudsmo šūksniai, apmaudo pripildyti „echhhh...” ir juokas, ir vėl juokas. Kaip ir pirmame ture, laikas kažkur nematomai ištirpo pats, o dalyviai prigamimo ir vieni su kitais pasidalino džiaudsmo energija. Puikiai praleisto vakaro rezultatai ir vėl netikėti: net keturi žaidėjai surinkę po 40 taškų užėmė II vietą tai – Sonata Veršelienė, Alma Švelnienė, Egidijus Motiukas ir Rimantas Sabaliauskas, III vietą užėmė – Zenonas Navickas (38 taškai), I-oji vieta atiteko žiniukų žiniukui - Tadui Stašeliui, surinkusiam 46 taškus.

            Miestelio komandą buvo nutarta formuoti iš maksimalaus leistino dalyvių skaičiaus - 9. Taigi visas prizininkų šešetukas įeina į Svėsasų rinktinės sudėtį, pakvietėme į komandos gretas viso šio reikalo sumanytoją ir vedėją Valentiną Skaržauską, IV vietą užėmisį Dalių Veršelį ir V-oje vietoje esantį Gediminą Kutką. Taigi Svėdasų miestelio rinktinės, atstovausiančios miestelį „Auksinio Europroto” turnyre, sudėtis yra tokia:

  1. Valentinas Skaržauskas
  2. Tadas Stašelis
  3. Sonata Veršelienė,
  4. Alma Švelnienė,
  5. Egidijus Motiukas
  6. Rimantas Sabaliauskas
  7. Zenonas Navickas
  8. Dalius Veršelis
  9. Gediminas Kutka

IMG 1668 IMG 1673 IMG 1671

      Linkime rinktinei didelės sėkmės, o visus norinčius kviečiame 2016 m. vasario 2 d. 19 val. į Anykščių m. L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką palaikyti saviškių!

Rinktinė suformuota – tikslas pasiektas – lyg ir viskas būtų. Tačiau yra dar vienas neatidėliotinas darbas –  revanšas su anykštėnų komandą.

  

Su nuoširdžiausiais linkėjimais

Virginija Valikonytė

© 2014 Svedasai.lt