ZUM horizontalus sp sf

SVĖDASŲ MIESTELIO ŠVENTĖ „SVĖDASYNĖ“
PROGRAMA

2019-07-12

11.00 – 15.00 val.

 

Renginio vieta: Anykščių r. Svėdasų mstl. Anykščių kultūros centro (toliau AKC) skyriaus kiemelis (esant blogam orui, AKC Svėdasų skyriaus šokių salė), orientavimosi varžybos – Svėdasų miestelyje ir jo prieigose.

 

ŠVENTĖS PROGRAMA

Skaityti daugiau...

Projekto finansuotojas – Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerija, vykdytojas – asociacija „Svėdasų bendruomenė", bičiuliai – Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka, Svėdasų filialas ir AKC Svėdasų skyrius, rėmėjai – UAB „Alauša“, VšĮ „Sveikatos oazė“, kirpykla „Pas Jurgitą", kavinė „Pas Gedą", UAB „Daivida", UAB „Cesta", UAB „Anykštos redakcija", Loreta Grigaliūnienė, Jūratė Krivickienė, Elena Bublienė,  Jolita Budreikienė, Ramunė Banytė - Šeptienė, Violeta Gliaudelienė.

ZUM horizontalus sp sflogosvedasai

Raimondas Guobis

Sekmadienį Svėdasuose įvyko vietinės bendruomenės rengiama tradicinė miestelio šventė „Svėdasynė“. Kaip įprasta, taip ir šį kartą šventės šerdis buvo orientavimosi  varžybos „Atrask ir pažink Svėdasus“, kurios šiemet buvo persmelktos garsiojo svėdasiškio, rašytojo, visuomenininko kan. Juozo Tumo–Vaižganto biografijos bei kūrybos pažinimo. Buvo ką veikti šventėje ir mažiems, ir dideliems, vyko sportinės ir intelektinės varžybos, nestigo pramogų, viliojo mugė, smagus pasiplaukiojimas baidarėmis Alaušo ežere.

Sventės akimirkos

Skaityti daugiau...

© 2014 Svedasai.lt