Asociacijos „Svėdasų bendruomenė" projektas „Žygiai"  laimėjo „Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos“ kartu su „Baltijos edukacinių technologijų institutu“ rengiamą Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą ir sukūrė ir aprašė 5 pėsčiųjų maršrutus Svėdasų apylinkėmis. Konkurso tikslas – skatinti bendruomenes dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę. Projekto įgyvendinimui skirta 1000 Eur.

Bendruomeniu konkurso DALYVIO baneriukas 200x200

Svėdasai – gražus, trijų ežerų apsuptyje įsikūręs miestelis, garsėjantis  turtinga kultūrine-istorine praeitimi, žymiais  žmonėmis. Čia daug lankytinų vietų, architektūros, kultūros,  istorijos paminklų. 

Asociacijos „Svėdasų bendruomenė" iniciatyva sukurti pėstiesiems pritaikyti maršrutai po miestelio  apylinkes. Atvykę į Svėdasus, automobilį paliekate stovėjimo aikštelėje miestelio centre ir keliaujate. Siūlome  žygiuoti  ratu, t. y. pradėti  nuo Bendruomenės namų, esančių miestelio centre, ir baigti tame pačiame taške. Maršrutai tinkami keliauti visais metų laikais.

Tad siūlome išbandyti pradėtus kurti maršrutus ir smagiai pakeliauti Svėdasų  apylinkėmis. 

Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursas – vienas iš projekto „Prisijungusi Lietuva“ etapų. Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”, prasidėjo 2018 metų pavasarį ir iki šiol yra sėkmingai įgyvendinamas su tikslu – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projekto metu sekmingai vykdomi įvairūs mokymai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, tiek tiems, kurie nori mokytis savarankiškai. Taip pat organizuojami įvairūs renginiai tam, kad gyventojai dar labiau susipažintų su internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Plačiau apie projektą https://www.prisijungusi.lt/

 

Programėlės Komoot naudojimo instrukcijos 

Atsiliepimai apie maršrutus 

apylinkes

 

 

 

svedasai sliepsiškis svedasai

 

 

 

Marsrutas2

tour2

 

sved grikep sved

© 2014 Svedasai.lt