Mokymai Sicilijoje

Svėdasų bendruomenėje įgyvendinamas Erasmus + programos suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projektas ,,Žmogiškųjų išteklių lobynas" (koordinatorė Asta Fjellbirkeland). Juo siekiama  didinti kaimo jaunimo aktyvumą ir integraciją į bendruomenės socialinį gyvenimą.

Mokymų kursą „Suagusiųjų Švietimo darbuotojų rinkodaros vadyba socialinės žiniasklaidos priemonėmis“ mums pasiūlė AROCCA kultūros asociacija, kuri atitiko mūsų tikslus.

Į mokymus Sicilijoje (Italija) bendruomenė delegavo du bendruomenės atstovus: Rūtą Kastečkienę ir Arvydą Kilių. Už savo lėšas kartu vyko ir Arvydo sesuo Asta.

Kursų metu mokėmės panaudoti naująsias informacines technologijas tiek asmeninėms, tiek verslo reikmėms. Mokymų vadovas Aldo Cammera supažindino su socialinių tinklų vadybos ypatumais, jų populiarumo augimo tempais. Demonstravo kokie socialiniai tinklai populiariausi skirtingose šalyse. Daugiausia dėmesio buvo skirta šiems socialiniams tinklams: Twitter, LinkedIn, Facebook, Pinterest, Tumblr, Google plus. Paskirtos užduotys buvo atliekamos individualiai, tiesiogiai diskutuojant privalumus  su mokymų vadovu Aldo. Direktorius Antonino Pietrini ir koordinatorė Federica Sottile visą mokymų laiką taip pat buvo šalia.

SICILIJA

Po kursų susipažinome su Sicilijos kultūra, žmonėmis, papročiais. Turėjome galimybę aplankyti Cefalu (įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sarašą), Castelbuono (itališkų ledų gimtinė), Millazo, Catania, Siracusa. Dieną prieš mums atvykstant į Siciliją, išsiveržė didžiausias Europoje veikiantis Etnos ugnikalnis. Turėjome galimybę pasigrožėti išsiveržusio ugnikalnio raudonai nušviesta padange.

Grįžome kupini malonių įspūdžių ir naujų idėjų. Įgyta patirtimi su malonumu dalinsimės su bendruomenės nariais ir stengsimės pritaikyti savo veikloje.

Projektas yra finansuojamas  Europos Komisijos Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.  Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Visų laukiame Svėdasų bendruomenės organizuojamuose mokymuose. Daugiau informacijos: www.svedasai.ltwww.facebook.com/svedasai.bendruomene

Mokymų turinio pristatymas.

© 2014 Svedasai.lt