Naujienos

Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Svėdasuose

Svėdasuose įžiebta Kalėdų eglė

2016 m. gruodžio 17 d. įžiebta Svėdasų miestelio eglė. Šventę pradėjo Ramunė Lapienytė, vėliau gausiai susirinkusiems svėdasiškius pasveikino seniūnas Valentinas Neniškis. Užsuko ir pro šalį važiavęs Kalėdų Senelis su Snieguole. Jie ilgokai užsibuvo ir suteikė daug džiaugsmo mažiesiems šventės dalyviams.

Svėdasų miestelio jaunimo grupė ,,SVD būrys“ surengė akciją: už auką pardavinėjo pačių keptus sausainius, kad  išpildytų Anykščių rajone gyvenančio vaiko svajonę - nupirktų triratuką. Akcija sulaukė didžiulio gyventojų palaikymo - surinkta net 290 eurų. Taigi  išpildys ne viena  svajonė.

Šiais metais Svėdasų miestelio eglė pasidabino naujais žaisliukais, girliandomis, deglais nušvito visa aikštė, į dangų kilo gausūs fejerverkai. Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriame šventės rėmėjams:Astai Urbštienei, Irmai Deguckienei, Reginai Bertašienei, Virginijai ir Vaidotui Sankalams, Jūratei Krivickienei, Jurgitai ir Gediminui Kutkams, Birutei ir Donatui Tuskams, Egidijui Paleckiui, Mildai Paltinienei, Jolantai Garbauskienei, Hellge Fjellbirkeland, Urtei ir Justui Paulavičiams, Rimutei ir Romui Kniežams. Ačiū už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, dosnumą!

Po eglutės įžiebimo šventės visi buvo kviečiami užeiti į bendruomenės namus pabūti kartu, pabendrauti. Šnekučiuojantis būryje gimė gausybė naujų idėjų, tik spėk klausyti ir įsiminti. Dėkojame šeimininkėms už šventiškai serviruotą stalą ir visiems už atsineštas gausias ir išradingas vaišes. Ačiū Algimantui Baronui už uždegančias dainas ir visam būriui prisijungusių dainorėlių. Šaunuoliai, esate nepakartojamai nuostabūs!

Šventė būtų neįvykusi be visų Jūsų, Mieli Bendrai Gyvenantys Žmonės, ir tų, kam brangus šis miestelis. Ačiū, kad esate, kad domitės, kad dalyvaujate, kad palaikote!
Eglutės įžiebimo šventė baigėsi, bet Kalėdų dvasios laikas tęsiasi. Linkiu, kad ir toliau visi kartu kurtume kalėdinius stebuklus vieni kitiems. Kuo daugiau džiaugsmo ir šypsenų, visa kita įveiksime patys, juk esame protingi, sumanūs, išradingi, gražūs ir stiprūs Svėdasų miestelio ir jo apylinkių gyventojai!

Svėdasų bendruomenės tarybos pirmininkė

Virginija Valikonytė

svedasu kvietimas

svd burys

vaiko svajone

 

© 2014 Svedasai.lt